Imię: Hipis
Ur.: 2019 r
Wielkość: mały

Hipis czeka na wirtualnego opiekuna!

Hipis to niewielki psiak znaleziony na terenie gminy Nieporęt. Na początku nie czuł się pewnie w schroniskowym otoczeniu, w stosunku do nowo poznanych osób zachowywał dystans. Potrzebował czasu aby nabrać pewności siebie, otworzyć się i zaufać człowiekowi. Okazało się, że jest sympatycznym i przyjacielskim pieskiem a głaskanie i przytulanie dają mu wiele radości. Hipis nie potrafi chodzić na smyczy. Kto go pokocha i sprawi, że będzie szczęśliwy?