Imię: Hirek
Ur.: 2016
Wielkość: średni

Hirek czeka na wirtualnego opiekuna!

Hirek to czarny psiak znaleziony na terenie gminy Błonie. Piesek jest po wypadku komunikacyjnym, ma ranę na przedramieniu i uraz mostka. Jest oczywiście pod opieką weterynarza. Hirek to sympatyczny i przyjacielski pies. Najszczęśliwszy jest w towarzystwie człowieka, z radością nadstawia łepek do głaskania. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, jest grzeczny i posłuszny. Psiak tęskni i z niecierpliwością czeka na swojego człowieka.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?