Hokus

11 marca 2022

Wirtualnym opiekunem jest Karolina Wosik

Hokus to niewielki, niskopodłogowy biszkopciak, który trafił do schroniska w marcu 2022 r. po śmierci właściciela.

Jest kontaktowy i przyjaźnie nastawiony do ludzi.
Ma sympatyczny i radosny charakter.
Lubi kontakt z człowiekiem, nie jest jednak zbyt nachalny w tym kontakcie; chętnie przychodzi się przywitać i zebrać pieszczotki, ale zawsze spokojnie, bez narzucania się, a gdy ma swoje sprawy, to biegnie się nimi zająć.

Nie jest konfliktowy wobec innych psów i nawet niezbyt zwraca na nie uwagę, ale jest raczej typem introwertyka, więc gdy jakiś pies zbytnio mu się narzuca potrafi jasno postawić granicę i przywołać go lekko do porządku.

Całkiem nieźle radzi sobie na smyczy, chociaż nie jest do niej przyzwyczajony i niezbyt mu się to urządzenie podobna :)
Nowy opiekun będzie musiał więc poćwiczyć z nim chodzenie na smyczy.

Hokus toleruje towarzystwo kotów.