Imię: Hokus
Ur.: 2017 r
Wielkość: średni

Hokus czeka na wirtualnego opiekuna!

Hokus to niewielki biszkopciak, który trafił do schroniska po śmierci właściciela. Piesek jest zdezorientowany i nie czuje się pewnie w nieznanym otoczeniu. Potrzebuje czasu aby zrozumieć sytuację, w której się znalazł, poznać opiekunów i otworzyć na zawieranie nowych znajomości. Do człowieka jest pozytywnie nastawiony i chętnie podchodzi prosząc o głaski i pieszczoty. Hokus ma problemy z chodzeniem na smyczy. Czy Ktoś go pokocha i sprawi, że będzie szczęśliwy?

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!