Imię: Honka
Ur. 02.06.2021
Wielkość: mała

Honka czeka na wirtualnego opiekuna!

Honka to słodziutka, malutka sunieczka znaleziona na terenie gminy Otwock. Trafiła do schroniska 02.08.2021. To energiczna i żywiołowa psinka. Jest otwarta i bardzo przyjacielska. Przebywanie blisko człowieka daje jej wiele radości i poczucie bezpieczeństwa. Uwielbia zabawy oraz psie psoty. Nie znamy jej rodziców ale sunia zapowiada się na małego pieska. Honka marzy o nowym, bezpiecznym domku w którym poczuje się szczęśliwa i kochana.

Szukamy dla niej kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.