Imię: Honzik
Ur.: 2015
Wielkość: średni
Waga: 15,50 kg

Honzik czeka na wirtualnego opiekuna!

Honzik trafił do schroniska w dniu 05.04.2022 z terenu Marek, po śmierci swojego właściciela. Piesek jest trochę zagubiony i bardzo smutny. Tęskni za domem i dotychczasowym życiem. Honzik ma problemy skórne, wyłysienie na grzbiecie, jest pod opieką weterynarza. W stosunku do nowo poznanych osób zachowuje ostrożność i nie zabiega o ich uwagę. Mamy nadzieję, że ulegnie to zmianie i Honzik będzie czerpał radość z bliskości człowieka. Piesek umie chodzić na smyczy, jest spokojny i posłuszny. Bardzo prosimy o wspaniały domek dla pieska.