Imię: Hummus
Ur. 2018
Wielkość: średni
Waga: ok. 12 kg

Hummus czeka na wirtualnego opiekuna!

Hummus to nieduży kundelek znaleziony na terenie gminy Wołomin. Jest nieśmiały i wrażliwy. W nieznanym otoczeniu czuje się bardzo niepewnie a w stosunku do ludzi zachowuje ostrożność. Mamy nadzieję, że wraz z upływem czasu Hummus poczuje się bezpiecznie i zaufa człowiekowi. Już powolutku otwiera się w stosunku do swojego opiekuna. Psiak nie umie chodzić na smyczy, już sam jej widok mocno go stresuje. Może ktoś tęskni i szuka tego pieska ?

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?