Imię: Idefix
Ur. 2017
Wielkość: średni
Waga: 12,20 kg

Idefix czeka na wirtualnego opiekuna!

Idefix to średni piesek znaleziony 04.05.2020 w Markach przy ul. Amarantowej. Piesek jest bardzo mocno zakleszczony i zapchlony, trafił już pod opiekę weterynarza. Idefix jest sympatycznym i łagodnym psiakiem. Po chwili potrzebnej na zapoznanie nowego opiekuna jest bardzo przytulaśny i wesoły. Jest też strasznym łakomczuszkiem. Niestety psiak nie umie chodzić na smyczy, już sam jej widok mocno go stresuje. Nie znamy jeszcze jego stosunku do innych piesków, będziemy to dopiero sprawdzać.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?