Imię: Iglaczek
Ur. 12.06.2018
Wielkość: mała
Waga: 2,30 kg

Iglaczek czeka na wirtualnego opiekuna!

Iglaczek wraz z rodzeństwem został znaleziony na terenie gminy Wieliszew. Jest bardzo wesołym, ciekawskim i skorym do zabaw pieskiem. Przytula się do człowieka i radośnie merda ogonkiem. Nie znamy jego rodziców , więc nie wiemy jak duży urośnie, ale zapowiada się na psiaka średniego lub dużego. Podaruj temu maluszkowi ciepły, bezpieczny i pełny miłości domek na zawsze.

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.