Ignaś

8 lutego 2017

Wirtualnym opiekunem jest Asia M.

Ignaś trafił do nas jako szczeniak po przejściach. Został odebrany interwencyjnie z bardzo złych warunków, gdzie człowiek nie był jego przyjaciele i krzywdził go.

Dlatego jest bardzo nieufny wobec ludzi, a dotyk człowieka go paraliżuje.

Piesek potrzebuje troskliwego opiekuna, który pokaże mu, że człowiek może być dobry i który cierpliwie oswoi go z otaczającym światem.

Stopniowa praca pozwoli się Ignasiowi otworzyć i zapomnieć o złych wspomnieniach z okresu szczenięctwa.

Ignaś nie jest konfliktowy wobec innych psów, najlepiej gdyby trafił do domku ze  spokojnym psem, który będzie dla niego dużym wsparciem.