Imię: Ikebana
Ur.: 03.2020
Wielkość: mała
Waga: ok.10 kg

Ikebana czeka na wirtualnego opiekuna!

Ikebana to młodziutka suczka znaleziona na terenie gminy Brochów. Psinka jest odrobinkę onieśmielona nowym otoczeniem. Potrzebuje trochę czasu aby poznać miejsce i w pełni zaufać opiekunom. W stosunku do człowieka jest przyjaźnie nastawiona, choć ostrożna. Delikatne głaski i przytulanie sprawiają jej już przyjemność. Ikebana dobrze sobie radzi z chodzeniem na smyczy. Zgadza się też z kolegą z boksu. Pokochaj ją i podaruj wspaniały domek.