Imię: Iskierka
Ur. 2013
Wielkość: mała
Waga: ok. 8 kg

Iskierka czeka na wirtualnego opiekuna!

Iskierka to malutka, szorstkowłosa suńka znaleziona na terenie gminy Wołomin. Sunia nie miała chyba do tej pory kontaktu z człowiekiem albo spotkało ją z jego strony coś złego. Powolutku oswajamy ją z obecnością człowieka i są już pierwsze efekty. Pozwala się dotknąć i delikatnie pogłaskać, jeszcze niestety nie sprawia jej to przyjemności. Mamy nadzieję, że potrzeba tylko czasu a Iskierka przekona się do nas, przełamie swoje lęki i zacznie czerpać radość z kontaktu z człowiekiem.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?
NIE KUPUJ – ADOPTUJ