Imię: Izydor
Rasa: mix
Ur.: 2009
Płeć: samiec
Wielkość: średni
Waga: 16 kg

Wirtualnym opiekunem jest Dawid

Aktualizacja:
Izydor powoli dochodzi do siebie. Zostało wdrożone odpowiednie leczenie, rany się zagoiły a skóra psiaka ładnie zaczęła porastać sierścią. Piesek już nie cierpi i stał się bardzo otwarty w stosunku do człowieka. Jest miły, spokojny i towarzyski. Bardzo ładnie potrafi chodzić na smyczy. Szuka wspaniałej i kochającej rodziny aby móc zapomnieć o przykrych momentach swojego życia i być szczęśliwy w nowym domku.

PROSIMY O POMOC W USTALENIU WŁAŚCICIELA !!!

Izydor to starszy, bardzo zaniedbany pies znaleziony na terenie gminy Czosnów. Na całym jego ciele znajdują się liczne wyłysienia. Skóra pokryta jest świeżymi rankami i strupami. Izydor ma guzy, jeden na prawym boku a drugi w lewym uchu. Uszy psiaka są w koszmarnym stanie i muszą sprawiać mu ogromny ból, wypływa z nich cuchnąca ropa. Pies jest już pod opieką weterynarza i będziemy go diagnozować. Prosimy Państwa o pomoc w ustaleniu właściciela psa, który doprowadził go do takiego stanu i za nic miał jego cierpienie. Czekamy na informację pod nr 506-403-514.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ !

PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.
——————————————-
Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej.

Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, wypełnij ankietę adopcyjną »

Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
www.fundacjapsom.pl