Imię: Jackie
Rasa: mix
Ur. 09.2018r
Płeć: samiec
Wielkość: średni
Waga: 13 kg

Wirtualnym opiekunem są Arleta i Kuba W.

Niestety Jackie wrócił do schroniska po 4 dniach od adopcji. Okazało się, że osoba adoptująca „jednak nie czuje więzi z psem”……… Czasami brakuje nam słów aby opisać postępowanie ludzi.
Jackie trafił do schroniska zaniedbany, wychudzony i zakleszczony. Widać było, że miał łatwego życia. Psiak doszedł do siebie, pokazał, że jest sympatyczny, grzeczny i bardzo przyjacielsko nastawiony do człowieka. I niestety człowiek znów go zawiódł, potraktował jak zabawkę czy chwilowy kaprys. Bardzo prosimy dla niego o dobry, wypełniony miłością domek, ale taki już na zawsze. Jackie ładnie chodzi na smyczy, lubi spacerki i bardzo mu ich brakuje. Piesek dogaduje się z niektórymi suczkami, więc domek z psią towarzyszką mile widziany.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ !

PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.
——————————————-
Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej.

Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, wypełnij ankietę adopcyjną »

Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
www.fundacjapsom.pl