Imię: Jackson
Ur. 03.2018
Wielkość: duży

Wirtualnym opiekunem jest Wiktoria, Iwona i Jacek Wasilewscy

Jackson to duży, czarny pies znaleziony na terenie gminy Wieliszew. Pies jest młody, pełen energii i bardzo żywiołowy. W stosunku do nowo poznanych osób jest bardzo otwarty i przyjazny. Lubi być przytulany i głaskany. Na smyczy Jackson jest istnym wulkanem, potrzebuje kilku lekcji obycia i posłuszeństwa. Pies został znaleziony w zielonej obróżce przeciw kleszczowej widocznej na zdjęciach. Mamy nadzieję, że ten wesoły i sympatyczny pies szybko wróci do domku.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?