Imię: Jamka
Ur.: 2020
Wielkość: średnia
Waga: 11,5 kg

Jamka czeka na wirtualnego opiekuna!

Jamka to szorstkowłosa suczka która trafiła do schroniska wraz z trójką innych piesków po śmierci właściciela. Sunia jest bardzo sympatyczna i pogodna. W stosunku do człowieka jest przyjazna, lubi przebywać blisko opiekuna i z radością nadstawia łepek do głaskania. Dogaduje się z innymi pieskami, więc dom z psim towarzystwem mile widziany. Jamka umie chodzić na smyczy. Kto podaruje domek i pokocha wspaniałą psinkę ?