Imię: Japonka
Ur.: 08.2020 r
Wielkość: mała
Waga: 9,50 kg

Japonka czeka na wirtualnego opiekuna!

Japonka to młodziutka suczka znaleziona na terenie gminy Błonie. W pierwszych chwilach pobytu w nieznanym otoczeniu nie czuła się pewnie i była zestresowana. Potrzebowała troszkę czasu aby zaufać opiekunom i pozwolić na bliższy kontakt. Pokazała, że jest milutką i wrażliwą psinką. Głaski sprawiają jej wiele przyjemności i chętnie nadstawia brzuszek prosząc o pieszczoty. Niestety Japonka nie chodzi na smyczy. Kto pokocha delikatną dziewczynkę?