Imię: Jelcyn
Ur. 2014 r
Wielkość: mały

Jelcyn czeka na wirtualnego opiekuna!

Jelcyn to niewielki psiak znaleziony na terenie gminy Brwinów. W pierwszej chwili był zdezorientowany i niepewny w nowym otoczeniu. Wystarczyło jednak kilka głasków aby zdobyć jego zaufanie. Choć nie szczególnie zabiega o uwagę człowieka to jest przyjaźnie nastawiony i nie wykazuje oznak agresji. To grzeczny i spokojny psiak. Dobrze radzi sobie z chodzeniem na smyczy. Został znaleziony w parcianej obroży widocznej na zdjęciach.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ?