Imię: Jemioła
Ur.: 2016 r
Wielkość: mała

Jemioła czeka na wirtualnego opiekuna!

Jemioła to niewielka psinka znaleziona w dniu 05.11.2021r na ulicy Baśniowej w Markach. W pierwszym kontakcie z człowiekiem jest nieśmiała i nieufna. Po krótkim zapoznaniu z opiekunem suczka się otwiera i pokazuje swoją przyjacielską naturę. Lubi być głaskana i przytulana. To wesoła i towarzyska psinka. Bliskość człowieka daje jej poczucie bezpieczeństwa. Ma troszkę kłopotów z chodzeniem na smyczy ale jest bystra i na pewno szybko opanuje tą umiejętność. Kto pokocha uroczą suńkę?