Imię: Jogurt
Rasa: mix labradora
Ur.: 2019 r
Wielkość: duży

Jogurt czeka na wirtualnego opiekuna!

Jogurt to psiak w typie labradora znaleziony na terenie Radzymina. Od początku dał się poznać jako towarzyski i przyjacielski piesek. Bliskość z człowiekiem daje mu radość ale również poczucie bezpieczeństwa. Jest wesoły i pełen pozytywnej energii. Ładnie potrafi chodzić na smyczy, jest grzeczny i wpatrzony w opiekuna. Został znaleziony w obroży widocznej na zdjęciach. Jogurt tęskni za domkiem i liczy na szybki powrót do swojej rodziny.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ?