Imię: Jonasz
Ur.: 2009
Wielkość: duży

Jonasz czeka na wirtualnego opiekuna!

Jonasz to starszy, duży pies który trafił do schroniska z powodu choroby swojego opiekuna. Psiak jest lekko zagubiony i zdezorientowany. Jednak w stosunku do człowieka bardzo przyjazny i sympatyczny. Lubi nadstawić łepek na głaski i szyjkę na małe drapanko. Na smyczy Jonasz radzi sobie dobrze, jest spokojny i posłuszny. Szukamy dla niego domku, może Ty podarujesz mu miłość i bezpieczny, cieplutki kącik na ostatnie lata życia.