Imię: Julek
Ur. 2016
Wielkość: średni

Julek czeka na wirtualnego opiekuna!

Julek to piesek po wypadku komunikacyjnym znaleziony na terenie gminy Wieliszew. Zanim do nas trafił spędził miesiąc w jednej z lecznic weterynaryjnych. Julek ma uszkodzony kręgosłup i uraz oka. Będziemy go diagnozować i zrobimy wszystko aby powrócił do sprawności. Julek jest młodym, wesoły psiakiem. Przyjaźnie nastawionym do ludzi i to już od pierwszego wejrzenia. Lubi być głaskany i przytulany. Jak sobie radzi na smyczy i jaki ma stosunek do innych psiaków sprawdzimy w przyszłości.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?