Imię: Justa
Ur. 2017 r
Wielkość: mała
Waga: 8,30 kg

Justa czeka na wirtualnego opiekuna!

Justa to mała suczka znaleziona razem ze swoją koleżanką Kamelią na terenie gminy Wołomin. Widać, że pieski są z sobą bardzo zżyte. Justa to spokojna, delikatna i grzeczna suczka. Lubi przebywać w towarzystwie człowieka. Trafiła do schroniska z dużą przepukliną znajdującą się w okolicy pachwiny. Dodatkowo była bardzo zakleszczona. Przebywa już pod opieką weterynarza i jest diagnozowana. Szukamy dla suczek nowego, bezpiecznego i pełnego miłości domku, mile widziany byłby wspólny.