Imię: Jutrzenka
Rasa: europejska
Ur. 2018r

Jutrzenka czeka na wirtualnego opiekuna!

Jutrzenka to śliczna, biało – czarna koteczka znaleziona w dniu 27.07.2020r na terenie gminy Otwock. W pierwszych chwilach pobytu w schronisku czuła się niepewnie. Nie zabiegała o kontakt z człowiekiem. Okazało się, że potrzebowała czasu aby się otworzyć , zaufać i poczuć bezpiecznie. Jutrzenka jest bardzo przytulaśną, grzeczną i mądrą kotką. Lubi głaskanie i drapanko po brzuszku. Umie korzystać z kuwety. Ta cudowna koteczka liczy na szybki powrót do domku.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ?
NIE KUPUJ – ADOPTUJ!

KOT, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, kot zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.