Imię: Kabriolet
Ur. 18.09.2020r
Wielkość: mały
Waga: 4,50 kg

Kabriolet czeka na wirtualnego opiekuna!

Kabriolet to beżowy chłopczyk znaleziony razem z bratem na terenie gminy Wieliszew. Szczeniaczki są wesołe, radosne i rozbrykane. Uwielbiają wspólne zabawy i drobne szczeniackie psoty i figle. Kabriolet jest bardziej nieśmiały i potrzebuje więcej czasu żeby zaufać człowiekowi. Nie znamy ich rodziców ale zapowiadają się na duże pieski. Szukają cudownych domków w których poczują się kochane i bezpieczne.

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.