Imię: Kacper
Ur.: 2019 r
Wielkość: duży

Kacper czeka na wirtualnego opiekuna!

Kacper to duży, bardzo sympatyczny trikolorek. Na początku pobytu w nowym otoczeniu psiak był nieco zdezorientowany. Szybko jednak otworzył się na kontakt z nowymi opiekunami. Okazało się, że jest przyjacielskim, grzecznym i wpatrzonym w człowieka pieskiem. Wiele radości sprawiają mu głaski i przytulanie. Kacper akceptuje koty, więc może zamieszkać z kocim towarzyszem. Ładnie chodzi na smyczy, jest grzeczny i posłuszny. Szuka wspaniałego domku, pełnego miłości i szczęścia.