Imię: Kair
Rasa: mix labradora
Ur.: 01.2020 r
Wielkość: duży

Kair czeka na wirtualnego opiekuna!

Kair to czarny, duży piesek znaleziony na terenie Miasta Sochaczew. Psiak jest zaczipowany ale niestety jego numer czip nie jest zarejestrowany w bazie danych. Kair to bardzo otwarty młodziak szybko nawiązujący nowe znajomości. Najchętniej nie opuszczałby swojego opiekuna na krok. Widać, że lubi towarzystwo człowieka a głaskanie i pieszczoty dają mu wiele przyjemności i radości. To energiczny i wesoły piesek. Ładnie chodzi na smyczy a na prośbę opiekuna potrafi grzecznie usiąść i podać łapkę. Kto szuka swojego przyjaciela?

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ?