Imię: Kaj
Ur. 2003
Wielkość: mały

Wirtualnym opiekunem jest Hania i Jacek

Kaj to zaniedbany staruszek znaleziony na terenie gminy Wołomin. Psiak niestety nie widzi, ale dobrze sobie radzi polegając na swoim nosku. Ma też z racji wieku troszkę kłopotów z chodzeniem. Nie czuje się komfortowo chodząc na smyczy, ale na pewno pod okiem kochającego człowieka pokonałby te drobne trudności. Kaj jest pieskiem spokojnym i bardzo grzecznym. Wiele radości sprawiają mu głaski i małe drapanko po brzuszku. Psiaczek zgadza się z innymi pieskami, zarówno z suczkami jak i samcami. Szukamy dla niego domu, w którym bezpiecznie i pod dobrą opieką będzie mógł spędzić jesień swojego życia.