Imię: Krasnal
Ur. 2012
Wielkość: mały
Waga: 5,70 kg
Kalafiorek czeka na wirtualnego opiekuna!

Krasnal to malutki, spokojny czarnulek znaleziony na terenie gminy Nadarzyn. Jest troszkę onieśmielony nowym otoczeniem w jakim się znalazł. Zachowuje też dystans do nieznanych osób, ale gdy poświęci mu się chwilkę, zaczyna przełamywać swoją nieśmiałość i szuka oparcia w człowieku. Lubi siedzieć na kolankach i wtulić się w opiekuna, z wielką przyjemnością wystawia szyjkę na małe drapanko. Krasnal umie chodzić na smyczy.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?