Imię: Kalmar
Rasa: mix
Ur.: 2020r
Płeć: samiec
Wielkość: średni
Waga: 15 kg

Kalmar czeka na wirtualnego opiekuna!

Aktualizacja:
Kalmar bardzo otworzył się w stosunku do człowieka i z chęcią nadstawia pyszczek oczekując głasków. Jest wesołym i pełnym pozytywnej energii psiakiem. Potrafi ładnie chodzić na smyczy, wcześniejsza niechęć musiała być spowodowana stresem. Pokochaj Kalmara i zyskaj wspaniałego przyjaciela!

Kalmar to średniej wielkości rudasek znaleziony w dniu 07.04.2022r na terenie Otwocka. Trafił do schroniska zakleszczony i jest pod opieką weterynarza. W pierwszym kontakcie z człowiekiem piesek jest nieśmiały i nie czuje się pewnie w nieznanym otoczeniu. Pomalutku przełamuje swoje obawy, otwiera się i nawiązuje przyjacielskie relacje z opiekunem. Jest spokojny i grzeczny. Niestety psiak nie potrafi chodzić na smyczy. Czy ktoś go pokocha?

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!

PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.
——————————————-
Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej.

Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, wypełnij ankietę adopcyjną »

Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
www.fundacjapsom.pl