Imię: Kamrat
Ur.: 2017 r
Wielkość: średni
Waga: 19,50 kg

Kamrat czeka na wirtualnego opiekuna!

Kamrat to średniaczek znaleziony na terenie gminy Wieliszew. Psiak jest zaczipowany ale niestety numer czip nie jest zarejestrowany w bazie danych. To otwarty, wesoły i towarzyski piesek. Uwielbia przebywać blisko człowieka i ciągle zabiega o uwagę. Chętnie podaję łapkę i nadstawia pyszczek prosząc o pieszczoty i głaski. Kamrat czuje się beztrosko i jest pełen pozytywnej energii. Ładnie potrafi chodzić na smyczy. Kto go pokocha i sprawi, że będzie szczęśliwy?

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!