Imię: Kamyk
Ur.: 2010
Wielkość: średni

Kamyk czeka na wirtualnego opiekuna!

Kamyk wrócił do schroniska po prawie 4 miesiącach od adopcji. Tak długo czekał na swoją szansę a niestety człowiek znów go skrzywdził i zawiódł, potraktował jak zabawkę czy chwilowy kaprys.
Kamyk jest psem przyjaznym, spokojnym, nawet troszkę nieśmiałym przy pierwszym spotkaniu. Lubi zabawy z piłką i jest bardzo szczęśliwy w towarzystwie człowieka. Kamyk umie ładnie chodzić na smyczy, jest grzeczny i posłuszny. Lubi też spacerki i bardzo mu ich brakuje. Zgadza się też z innymi pieskami. Bardzo prosimy dla niego o dobry, wypełniony miłością domek, ale taki już na zawsze.