Imię: Karlik
Ur.: 2018
Wielkość: mały
Waga: 10,20 kg

Wirtualnym opiekunem jest Agnieszka Ch.

Karlik to długowłosy piesek znaleziony na terenie gminy Otwock. Trafił do schroniska 17.01.2022 z wypadniętym gruczołem trzeciej powieki. Psiak jest pod opieką weterynarza i czeka na zabieg okulistyczny. Karlik jest bardzo sympatycznym i przyjaznym pieskiem. Lubi towarzystwo i bliskość człowieka, z radością nadstawia łepek do głaskania. Na smyczy radzi sobie całkiem dobrze, jest grzeczny i posłuszny. Kto pokocha tego milutkiego kudłatka ?