Imię: Karuś
Ur. 2018
Wielkość: średni

Karuś czeka na wirtualnego opiekuna!

Karuś to czarny psiak z białym krawatem znaleziony na terenie gminy Czosnów. To jeszcze młodziak, pełen pozytywnej energii i chęci do zabaw. Jest przyjaźnie nastawiony do ludzi i to już od pierwszego spotkania. Lubi towarzystwo człowieka, z radością nadstawia łepek do głaskania . Karuś umie chodzić na smyczy, jest grzecznym i bardzo sympatycznym psem. Jeszcze nie wiemy jaki ma stosunek do innych psów, będziemy to sprawdzać.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?

———————————————————————————————————————–