Kawka

27 lipca 2015

Wirtualnymi Opiekunami są Deza, Amir, Aila, Abi ♥

Kawka została znaleziona na terenie gminy Wieliszew.

To bardzo nieśmiała i wycofana sunia. Gdy trafiła do naszego schroniska, chowała się za budę, nie chciała wychodzić.

Minęło troszkę czasu, codzienna praca z Kawką dała efekty. Dziś sunia biega już po terenie, je z ręki przysmaki, daje się dotykać. Nie wychodzi jeszcze pierwsza z inicjatywą zapoznania się z człowiekiem, ale wierzymy, że to tylko kwestia czasu.

Smycz i obroża ją paraliżuje, więc żeby nie dokładać jej dodatkowego stresu zrobiliśmy zdjęcia na lince.

Sunia lubi dotyk człowieka, chce być głaskana, delikatnie dotykana.

Świetnie dogaduje się z innymi psami jak i z suczkami. Lubi ich towarzystwo. Robi się wtedy śmielsza.

Kawka potrzebuje jeszcze odrobinę czasu żeby otworzyć się i w pełni, zaufać człowiekowi.

Potrzebuje człowieka, który zechce pokazać jej, że nie ma się czego bać, że świat trzeba poznawać.