Imię: Kazar
Rasa: mix ON
Ur. 2016
Wielkość: duży
Kazar czeka na wirtualnego opiekuna!

Kazar to piękny pies w typie owczarka niemieckiego znaleziony 09.08.2019 w Markach przy ul. Krętej. W tej chwili jest trochę onieśmielony sytuacją w jakiej się znalazł i nie czuje się zbyt pewnie w nieznanym otoczeniu. Jednak do ludzi jest przyjaźnie nastawiony, cieszy się z towarzystwa człowieka i z chęcią nadstawia łepek do głaskania. Kazar umie chodzić na smyczy, choć dość mocno ciągnie. Ten dostojny i spokojny chłopak bardzo chce wrócić do swojego domku.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?