Imię: Kermit
Ur.: 06.2003
Wielkość: średni

Wirtualnym opiekunem jest Iwona

Kermit to staruszek, który trafił do schroniska po śmierci swojego opiekuna. Psiak jest bardzo łagodny i przyjacielski. Kocha ludzi i jest wdzięczny za każdy, choćby najmniejszy czuły gest. Z radością w oczkach nadstawia łepek do głaskania. Kermit bardzo dobrze chodzi na smyczy, jest grzeczny i posłuszny. Szukamy dla niego domku w którym spędziłby czas jaki mu pozostał, otoczony troską i miłością. Może Ty pokochasz tego spokojnego i sympatycznego seniora ?