Imię: Kijanka
Ur.: 2018
Wielkość: mała
Waga: 5,50 kg

Kijanka czeka na wirtualnego opiekuna!

Kijanka została znaleziona razem ze swoim kolegą Kolczykiem na terenie Otwocka. Pieski trafiły do schroniska 04.08.2021. Są ze sobą bardzo zżyte, więc na 100% miały wspólny domek. Kijanka jest sunią pełną pozytywnej energii, przyjacielska i bardzo milutką. Lubi przytulić się do opiekuna, czy wskoczyć mu na kolanka. Psinka ładnie chodzi na smyczy i jest bardzo grzeczna. Pieski pragną mieć nowy, kochający, wspólny domek.