Imię: Kłaczek
Ur.: 2011
Wielkość: mały
Waga: ok. 10 kg

Kłaczek czeka na wirtualnego opiekuna!

Kłaczek to długowłosy piesek znaleziony na terenie gminy Błonie. Piesek został znaleziony w łańcuchu widocznym na ostatnim zdjęciu, więc nie miał lekko w życiu. Jest w tej chwili mocno przestraszony i nie czuje się pewnie w schroniskowym otoczeniu. Musimy dać mu czas na poznanie miejsca i nowych opiekunów. Na smycz pies też bardzo źle reaguje, ale nie ma się czemu dziwić gdy całe życie spędził przywiązany łańcuchem do budy.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?