Imię: Kłaczek
Ur.: 2011
Wielkość: mały
Waga: ok. 10 kg

Kłaczek czeka na wirtualnego opiekuna!

Kłaczek to długowłosy piesek znaleziony na terenie gminy Błonie. Piesek został znaleziony w łańcuchu widocznym na ostatnim zdjęciu, więc nie miał lekko w życiu. Jest w tej chwili mocno przestraszony i nie czuje się pewnie w schroniskowym otoczeniu. Musimy dać mu czas na poznanie miejsca i nowych opiekunów. Na smycz pies też bardzo źle reaguje, ale nie ma się czemu dziwić gdy całe życie spędził przywiązany łańcuchem do budy. Kto mu pokaże jak wygląda prawdziwy domek, pełen miłości i szczęścia?