Imię: Klusek
Ur.: 12.2018
Wielkość: mały
Waga: ok. 10 kg

Klusek czeka na wirtualnego opiekuna!

Klusek to mały, młody psiak, który został porzucony przez właściciela. Trafił do schroniska razem ze swoją matką Perłą. Niestety Klusek jest mocno wycofany i czuje się niepewnie w nowym otoczeniu. W momencie dużego stresu potrafi pokazać ząbki. Będzie potrzebował czasu na socjalizację i poznanie nowych opiekunów. Klusek nie umie chodzić na smyczy, chyba nie miał z nią nigdy wcześniej do czynienia. Prosimy o dobry i bezpieczny domek dla tego niedużego pieska. Kto zaopiekuje się Kluskiem i pomoże pokonać jego lęki ?