Imię: Knorr
Ur. 12.2017
Wielkość: średni
Waga: 12,70 kg

Knorr czeka na wirtualnego opiekuna!

Knorr to młody piesek znaleziony na terenie gminy Wieliszew. Psiak został znaleziony z drugim pieskiem, prawdopodobnie jego bratem. W pierwszej chwili Knorr jest onieśmielony nieznanym otoczeniem, potem to wesoły i sympatyczny psiak, wpatrzonym cały czas w człowieka. Lubi nadstawić łepek do głaskania, a bliskość opiekuna wywołuje uśmiech na jego pyszczku. Niestety Knorr nie umie chodzić na smyczy, ale to młody i pojętny psiak.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?