Kochani zapraszamy na wydarzenie Kryma, który zbiera na operacje kolan.. (koszt jednej operacji – 3,5 tysiąca zł)
Bez waszej pomocy nie damy rady.. :(
Wszelkie informacje dotyczące stanu zdrowia jak i dane do przelewu znajdziecie Państwo na wydarzeniu facebookowym – https://www.facebook.com/events/1856429457939255/ na które serdecznie zapraszamy i prosimy o udostępnianie i zapraszanie znajomych.

Krym to mix owczarka środkowo-azjatyckiego znaleziony w Nieporęcie. Pies trafił pod naszą opiekę poprzez zrzeczenie się praw przez jego poprzedniego właściciela. Krym w momencie, gdy do nas trafił był psem wymagającym intensywnego leczenia.. Przeszedł dwie operacje, jedna z nich to korekta trzeciej powieki, druga natomiast operacja stawu kolanowego. Zaniedbania ze strony właściciela w okresie dzieciństwa oraz genetyka sprawiły, że Krym pomimo swojego młodego wieku stawał się psem kaleką :( Chodzenie, bieganie i jakiekolwiek aktywności sprawiały mu ból i automatycznie niechęć do poruszania się.

Obecnie Krym czuje się już bardzo dobrze, chętnie wychodzi na spacer i ma coraz większą ochotę na zabawę. Na smyczy Krym chodzi ładnie, pod warunkiem że to on wybiera trasę spaceru, ale zdarza mu się też pociągnąć. Krym jest wielkim indywidualistą i nie przejawia chęci do nawiązywania psich przyjaźni, więc w nowym domu powinien być jedynakiem. W stosunku do ludzi Krym jest mega przyjazny, zabiega o ich uwagę i domaga się czułości, czasem nawet bardzo stanowczo. Pragniemy znaleźć dla Kryma dom, w którym będzie członkiem rodziny i w którym już zawsze będzie mógł cieszyć się miłością i troską opiekunów