Imię: Kofik
Ur. 2014
Wielkość: średni

Kofik czeka na wirtualnego opiekuna!

Kofik to średniej wielkości, beżowy pies, który przybył do nas z gminy Wieliszew. Trafił do nas z dużą raną na udzie i spuchniętą łapą, na szczęście wszystko udało się wyleczyć. Dziś jest przeuroczym psim przytulakiem, jest aktywny i bardzo ludzi spędzać czas z człowiekiem. Uwielbia zabawy, głaski i spacery. Szukamy dla niego odpowiedzialnego właściciela, który da mu miłość a Kofik będzie mógł kochać i zapomnieć o urazach z przeszłości.

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.