Imię: Kosmatka
Ur. 20.04.2019r.
Wielkość: mała
Kosmatka czeka na wirtualnego opiekuna!

Kosmatka to maleństwo znalezione wraz z rodzeństwem na terenie gminy Łomianki. Jest spokojna i troszeczkę onieśmielona nową sytuacją. Jednak po chwili i po małej porcji pieszczot staje się wielkim przytulaskiem, chętnym do poznawania otaczającego ją świata . Najlepiej czuje się blisko człowieka. Nie znamy jej rodziców, ale Kosmatka zapowiada się na średniego / dużego pieska. Pokochaj Kosmatkę i podaruj jej domek na całe życie.

Szukamy dla niej kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.