Imię: Koszałek
Wielkość: mały
Waga: 10,70 kg

Wirtualnym opiekunem jest Lidia Piotrowska

Koszałek to mały piesek znaleziony w towarzystwie drugiego psiaka na terenie gminy Nieporęt. Pieski są do siebie bardzo podobne, więc to na pewno rodzinka. Koszałek jest nieśmiały i wrażliwy. Nie czuje się pewnie w nieznanym schroniskowym otoczeniu. Jednak do ludzi jest przyjaźnie nastawiony, potrzebuje tylko czasu aby w pełni zaufać człowiekowi. Piesek nie umie chodzić na smyczy, widać że nie miał z nią nigdy kontaktu. Koszałek tęskni za domkiem i czeka z niecierpliwością na swojego człowieka.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?