Imię: Krakers
Ur.: 2019 r
Wielkość: średni

Krakers czeka na wirtualnego opiekuna!

Krakers to średniaczek znaleziony na terenie gminy Czosnów. Psiak ma rany kąsane na pyszczku i jest już pod opieką weterynarza. W pierwszych chwilach pobytu w nieznanym otoczeniu nie czuł się pewnie i był ostrożny w zawieraniu nowych znajomości. Po krótkim czasie okazało się, że jest przyjacielsko nastawiony do człowieka a pieszczoty dają mu dużo przyjemności. Chłopak jest spokojny, grzeczny i sympatyczny. Niestety nie potrafi chodzić na smyczy. Został znaleziony w szarej obroży przeciwpchelnej.