Imię: Krawacik
Ur.: 02.2021
Wielkość: średni
Waga: 11,50 kg

Krawacik czeka na wirtualnego opiekuna!

Krawacik to młody psiak znaleziony na terenie gminy Wieliszew. Piesek jest troszkę onieśmielony nieznanym otoczeniem i potrzebuje czasu aby poczuć się w nim pewnie. Krawacik w stosunku do człowieka jest początkowo ostrożny, jednak wraz z upływem czasu staje się milutki i przyjacielski. Psiak niestety nie umie chodzić na smyczy, ale jest chętny do nauki. Krawacik trafił do schroniska ze starą raną na głowie, widoczną na zdjęciach. Kto pokocha spokojnego psiaka?