Imię: Kropek
Ur. 2016
Wielkość: mały
Kropek czeka na wirtualnego opiekuna!

Kropek to piesek, który trafił do nas z gminy Nieporęt, prawdopodobnie po wypadku samochodowym. Został już otoczony opieką weterynaryjną, ponieważ jest troszkę poobijany, kuleje na jedną łapkę ale czuje się dobrze. Widać, ze psiak nie miał lekko w życiu, ma stare blizny na pyszczku. Pomimo przeżyć, Kropek jest bardzo grzecznym i ufnym pieskiem. Lubi dotyk człowieka, uspokaja go i relaksuje. Jest jeszcze młodym psiakiem, który zasługuje na szczęśliwe życie obok kochającego człowieka. Piesek został znaleziony w obróżce z dużym kółkiem widocznej na zdjęciach. Czy właściciel wróci po Kropka?

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ?

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.