Imię: Kubuś
Ur.: 2017 r
Wielkość: mały

Kubuś czeka na wirtualnego opiekuna!

Kubuś to śliczny piesek, który początkowo nie czuł się pewnie w nowych, schroniskowych warunkach. Potrzebował troszkę czasu aby się otworzyć i w pełni zaufać opiekunom. Nie jest agresywnie nastawiony do człowieka. Głaskanie i przytulanie dają mu radość i przyjemność. To grzeczny, spokojny i sympatyczny psiak. Kubuś akceptuje koty, więc na pewno dogada się z kocim towarzyszem. Smycz nie jest mu obca, potrafi na niej ładnie spacerować. Kto go pokocha i podaruje bezpieczny domek?