Imię: Kunegunda
Ur. 2009 r
Wielkość: średnia
Waga: ok. 15 kg

Kunegunda czeka na wirtualnego opiekuna!

Kunegunda to starsza suczka odebrana interwencyjnie razem z 60 innymi pieskami z jednej z posesji w gminie Góra Kalwaria. Psiaki przebywały w koszmarnych warunkach, w brudzie, smrodzie, żyły między śmieciami i odchodami. Kunegunda jest bardzo grzeczna, spokojna i przyjacielska. Widać, że jest spragniona głasków i pieszczot, które wyraźnie sprawiają jej wiele przyjemności. Będąc blisko człowieka czuje się bezpiecznie i swobodnie. Niestety Kunegunda nie potrafi chodzić na smyczy. Kto ją pokocha i podaruje prawdziwy, cieplutki domek?

PIESEK SZUKA DOMU TYMCZASOWEGO – TYLKO ADOPCJA TYMCZASOWA.
NIE KUPUJ – ADOPTUJ!

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.