Akcja „Przygarnij Zwierzaka” ma na celu przybliżenie tematu adopcji bezdomnych zwierząt. Schroniska są pełne porzuconych i skrzywdzonych psów i kotów, które z dnia na dzień przestały być atrakcją dla ich właścicieli i straciły swój dom. Potraktowane okrutnie, niejednokrotnie porzucone na poboczu drogi bądź w lesie, w schronisku próbują na nowo odzyskać zdrowie, radość życia i wiarę w człowieka. Otaczane są troskliwą opieką, regularnie szczepione, sterylizowane oraz wyprowadzane na spacery. Tutaj uczą się na nowo współżycia z człowiekiem, co umożliwia im ponowne znalezienie przyjaznego domu.

Nie kupuj zwierzaka – adoptuj! Kup koszulkę i pomóż nam wypromować akcję!

Liczymy na Ciebie!

Zysk z każdej sprzedanej koszulki bądź torby, 20 zł brutto, zasili konto schroniska i będzie przeznaczony na koszta związane z przygotowaniem zwierząt do adopcji.
Dlaczego nasza koszulka jest wyjątkowa? Ponieważ jest symbolicznym podziękowaniem za wsparcie zwierzaków ze schroniska. Wysokogatunkową koszulkę z nadrukiem wykonanym metodą sitodruku warto podarować bliskiej osobie, by przekazywała dalej ideę pomocy. Lub zatrzymać sobie na pamiątkę :)

 

http://nadrukomat.com/przygarnij-zwierzaka-fundacjapsom.html
http://nadrukomat.com/przygarnij-zwierzaka-kotek-fundacjapsom.html
http://nadrukomat.com/przygarnij-zwierzaka-piesek-fundacjapsom.html

 

Dziękujemy NADRUKOMAT.COM!!!